راستش را بخواهيد ، در گذشته ، وقتي صحبت از سئو مي شد ، بيشتر صحبت ها در مورد لينک ها و سئو خارجي بود و نقش محتوا بسيار کم بود. اما طي 4.5 سال گذشته و با تغيير در الگوريتم هاي گوگل ، به تدريج نقش محتوا برجسته تر شده است ، به طوري که امروزه براي اينکه يک سايت سئو کند ، بايد بيشترين توجه خود را به محتوا و حتي متفاوت داشته باشيم. استراتژي ها. براي داشتن آن براي توليد.

 

در حال حاضر ، يکي از بهترين استراتژي ها براي ايجاد محتوا براي بررسي ، مدل TOPIC CLUSTER است. من از تجربه به شما مي گويم که اجراي صحيح موضوع براي خوشه سايت باعث ايجاد سر و صدا در بازديد شما خواهد شد! در اين مقاله مي خواهم همه آنچه در مورد اين مدل محتوا مي دانيد را توضيح دهم. از جزئيات گرفته تا تکنيک هايي که به طور تجربي آموخته ام. با من باش

صفحه ستون چيست؟

Pilar Page اصل و اصول محتواي خوشه است. در واقع ، محتواي Pilar ستون اصلي هر رشته از خوشه است. همانطور که گفتم ، ما در مورد يک مدل محتواي خوشه صحبت مي کنيم. در واقع ، يک ستون يا محتواي ستون در وسط اين خوشه وجود دارد.

در آموزش جامع سئو مستر از وبسايت seoedu ما به طور کامل درمورد موضوع تاپيک کلاستر و تکنيک هاي آن صحبت کرده ايم.

به عنوان مثال ، اگر مي خواهيم خوشه اي از مطالب با موضوعاتي مانند بررسي کيفيت فرش ، مارک هاي معتبر فرش ، تفاوت 700 و 1200 فرش شانه داشته باشيم ، ابتدا به محتواي ستون نياز دارند: راهنماي خريد فرش.

 

در گذشته ، اگر مجبور به نوشتن مطالب با راهنماي خريد فرش بوديم ، احتمالاً به سراغ مدل آسمان خراش مي رفتيم و يک مقاله کامل 5000 کلمه اي مي نوشتيم. مقاله اي که همه مباحث پيرامون را در بر مي گيرد و در هر يک از آنها فرو مي رود. اما امروز وقتي نوبت به گروه بندي مي رسد ، ما همين مطالب را با حدود 2000 تا 3000 کلمه متن مي نويسيم! چرا؟ منظورت ، مثلاً ، نمک و امثال آن است ، درست است؟

 

صفحه ستون چيست؟ در اين مطالب نيست که همه زيرمجموعه ها و زيرمجموعه ها را بررسي مي کنيم ، اما اين بار به جاي نوشتن متن زياد براي هر يک ، به جاي اينکه در زير مجموعه ها وارد شويد ، خلاصه اي بنويسيد و مخاطب را تشويق کنيد که براي ديدن مقاله به مقاله مراجعه کند اطلاعات

 

به عنوان مثال ، ما به جاي صحبت کردن در مورد 800 واژه در مورد مارک هاي معتبر فرش در مقاله با راهنماي خريد فرش ، حدود 200 کلمه متن در مورد آن مي نويسيم و سپس ، با ارائه يک لينک داخلي ، به مخاطب مي گوييم که براي ديدن جزئيات بيشتر ، به مقاله مارک هاي معتبر فرش مراجعه کنيد.

 

بنابراين ما اين را مي فهميم

 

Pilar Page يک محتواي جامع است ، اما نه جامع.

اين مقاله به شما مختصري از هر مبحث مي پردازد.

سپس يک پيوند داخلي به زيرموضوعات مي دهيم.

در آموزش جامع سئو مستر از وبسايت seoedu ما به طور کامل درمورد موضوع تاپيک کلاستر و تکنيک هاي آن صحبت کرده ايم.

 

حال بياييد به مباحث برويم:

 

صفحه خوشه اي چيست؟

بگذاريد ابتدا اين را بگويم: ما کل اين مدل محتوا را يک موضوع خوشه اي يا يک مدل محتواي خوشه اي مي ناميم. بخشي از اين مدل اکنون به عنوان خوشه ، خوشه محتوا يا صفحه خوشه شناخته مي شود. بنابراين اين قسمت را با نوع محتواي موضوع خوشه اشتباه نگيريد و بدانيد که خوشه بخشي از کل استراتژي است.

 

گام به گام آموزش SEO براي ووکامرس (0 تا 100) به زبان ساده

اما صفحات محتواي خوشه اي چيست؟ اينها تنها برخي از نرم افزارهاي هدفمندي است که مي توانيد استفاده کنيد. در واقع ، اگر به مقاله با راهنماي خريد فرش به عنوان صفحه اي در نردبان نگاه کنيم ، محتوا موضوعاتي از جمله: بررسي کيفيت فرش ، مارک هاي معتبر فرش ، تفاوت 700 و 1200 شانه فرش و

 

اينها مقالاتي هستند که يک موضوع کوچک و زيرمجموعه اي از موضوع اصلي را پوشش مي دهند و به همه س questionsالات مختلف در مورد آن پاسخ مي دهند. لطفا توجه داشته باشيد که ما از طريق محتواي Pilar و محتواي Pilar از اين صفحات به اين صفحات پيوند مي دهيم.

 

با يک مثال بهتر موضوع را پيدا کنيد .

البته ، من مراحل نوشتن يک موضوع خوشه اي را به طور کامل در زير توضيح خواهم داد ، اما يک مثال ديگر در اين بين مي تواند به شما در يادگيري بهتر کمک کند.

 

بعد از تحقيق درباره کلمات کليدي ، متوجه شدم که مخاطبان من کلمات زيادي را جستجو مي کنند تا به صفحات يکي از سايتهاي مشتري برسند. من يک دسته از کلمات مرتبط را جمع کردم. اين ها بودند:

در آموزش جامع سئو مستر از وبسايت seoedu ما به طور کامل درمورد موضوع تاپيک کلاستر و تکنيک هاي آن صحبت کرده ايم.

 

راه هاي کاهش وزن ،

کاهش وزن با طب سنتي ،

کاهش وزن لاغري ،

کاهش وزن با ورزش ،

کاهش وزن با تغذيه و رژيم غذايي ،

و .

خوب ، اکنون با شناختي که از مخاطبانم دارم و البته با شناختي که از خود موضوع دارم ، مي دانم که اصلي ترين و بيشترين جستجوي موضوع در ميان اين کلمات عبارت "راه هاي کاهش وزن" است. زيرمجموعه هاي زير همان کلمات کاهش وزن با طب سنتي است و

 

من در حال نوشتن مقاله اي 3000 کلمه اي در مورد روش هاي مختلف کاهش وزن هستم و در آن به طور خلاصه هر يک از اين موارد مانند کاهش وزن را با طب سنتي توضيح مي دهم. براي مطالعه بيشتر با آنها تماس بگيريد. علاوه بر اين ، من از هر يک از مطالب موضوع پيوندي به Pilar مي دهم.

 

منبع: seoedu.ir

 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


دانلود فیلم ایرانی جدید نیلو رایانه پلی بک جدید Tara منتظران مهدی sayeban بررسی و نقد پایان نامه ها Michael Mark روش های تبلیغات آنلاین